Левски победи с 4:1 ЦСКА в дербито при футболистите до 15-годишна възраст. Двубоят се игра на базата на "червените" в Панчарево.

В 25-ата минута Мартин Хайдаров бе най-съобразителен центиране на „сините“ и с глава откри резултата. В добавеното време на първото полувреме Даниел Начев удвои с чудесно изпълнение на пряк свободен удар и успокои гостите.

Резултатът беше намален след само 4 минути игра през втората част от Цветомир Цанев. В 49-ата минута Димитър Иванов се въползва от грешка на Ивайло Илиев направи 3:1 за Левски, а крайното 4:1 бе оформено от Димитър Керин.

ЦСКА – Левски 1:4
0:1 Мартин Хайдаров (25), 0:2 Даниел Начев (35), 1:2 Цветомир Цанев (39), 1:3 Димитър Иванов (48), 1:4 Димитър Керин (70)