Севлиево изигра най-стойностната си контрола по мнение на треньора Анатоли Тонов-Тоци. За последния си спаринг преди началото на пролетния дял в Северозападната Трета лига тимът посрещна Павликени, подсилил се с доста добри попълнения. Домакините спечелиха с 4:1, като още до почивката вкараха три безответни гола.

Димитър Байдаков откри резултата след 10-ина минути игра, а Тихомир Кънев (на снимката) блесна с две попадения, едното от дузпа. През втората част гостите намалиха на 3:1, преди в Иван Кирев да оформи крайното 4:1 в 70-ата минута.

„Получи се много здрав мач за контролна среща. Повече съм доволен от представянето ни през първата част. След почивката свалихме оборотите, което даде импулс на съперника на отбележи”, коментира пред „Конкурент” Анатоли Тонов.

В сряда пък неговите възпитаници направиха 2:2 с Ботев (Луковит).