Юношеският ни национален отбор до 18 години завърши втората си приятелска среща с Грузия при резултат 1:1. Българският отбор беше по-активният от двата тима през целия мач, провел се в Националната футболна база "Бояна".

Избраниците на селекционера Ангел Стойков създадоха много положения пред вратата на Лука Карашилиадзе. В 45-ата минута след центране от ляво Асен Дончев откри резултата.

В края на мача грузинците успяха да достигнат до равенството след неразчетено излизане и нарушение на вратаря Светослав Вуцов. Отсъдената дузпа реализира Иракли Азаров в 83-ата минута от срещата.

Съставът на България: 12. Светослав Вуцов, 3. Тодор Петков, 4. Томислав Папазов, 6. Мартин П. Петков, 8. Александър Тодоров, 9. Денислав Ангелов, 13. Кольо Станев, 17. Юмит Мустафа,18. Мартин Д. Петков, 19. Владисалв Найденов, 22. Асен Дончев
Селекционер: Ангел Стойков