Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Верея изпусна Дунав (Русе) в последните минути в среща от 9-ия кръг на Първа лига. Старозагорци водеха с едва втория си гол за сезона, след този срещу Лудогорец при загубата с 1:2, но в 86-ата минута "драконите" съумяха да изравнят.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Срещата започна прекрасно за домакините, които взеха ранна преднина с гол на Милан Вушорович.

Още в следващата атака Дунав можеше да изравни, но изстрел на Иван Коконов се отби в страничната греда на Верея.

До края на първата част по-сериозни положения липсваха.

Второто полувреме продължи в същите ниски темпове, като гостите бяха по-активният отбор, но така и не стигаха до по-сериозни положения.

В края на самия мач Мартин Ковачев все пак успя да вкара за "драконите" с удар по земя от границата на наказателното поле.

Така Верея не успя да грабне първи успех този сезон и първи такъв от близо 200 дни в елита.

С поделените точки Верея остава последен с едва 3 в актива си, докато Дунав е със 7 на дванадесетото място.

ПЪРВА ЛИГА - СЕЗОН 2018/2019

ВЕРЕЯ – ДУНАВ 1:0
1:0 Милан Вушорович (11)

Най-интересното от мача:
1 - Първи съдийски сигнал.
4 - Пробив на Светослав Ковачев отдясно завърши с подаване към Борислав Балджийски, който стреля извън наказателното поле, но топката премина покрай вратата.
11 - ГОООЛ! Верея излиза напред в резултата. Милан Вушорович отбеляза, след като напредна хубаво в наказателното поле и бе безгрешен с завършващия удар.
12 -Греда за Дунав! Коконов стреля от далечна дистанция, а шутът му се отби в страничния стълб.
32 - Мартин Ковачев отправи първия точен изстрел за гостите, но ударът му с глава бе слаб и не затрудни вратаря на домакините Георгиев.
45 - Край на първата част.
––––––––––––––––––––––––––
46 - Начало на второто полувреме.
55 - Стражът Георгиев отрази удар с глава на Мартин Ковачев след корнер.
57 - Огнянов се озова очи в очи със стража Антонов след грешка на Динков, но вратарят се намеси решаващо и изби неговия удар в корнер.
86 -ГОООЛ! Дунав изравни. Голмайстор е Мартин Ковачев, който се разписа с хубав шут от границата на наказателното поле.
90 - Край на мача.

Верея: 27.Георги Георгиев, 33.Емил Йоргенсен, 6.Иво Иванов, 3.Теофилис Коуроупис, 8.Денислав Станчев (7117.Андрей Киофу879.Станислав Маламов), 16.Билел Малек (8321.Здравко Запрянов), 10.Антон Огнянов, 88.Майкъл Тевия, 24.Сеидина Диара, 11.Милан Вушорович, 15.Денис Василиев
Резерви: 22.Богомил Цинцарски, 21.Здравко Запрянов, 30.Стефан Аличков, 9.Станислав Маламов, 17.Андрей Киофу, 18.Ангел Максимов
Треньор: Небойша Лекич

Дунав: 86.Станислав Антонов, 14.Божидар Васев, 16.Мартин Ковачев, 5.Георги Динков, 4.Петър Патев, 31.Красимир Станоев, 17.Иван Коконов (6511.Даниел Пехливанов), 25.Божидар Балджийски, 77.Бранимир Костадинов (549.Ахмед Ахмедов), 98.Светослав Ковачев, 24.Мухамаду Ндиайе (8794.Глаусио Силва)
Резерви: 12.Филип Димитров, 9.Ахмед Ахмедов, 8.Ахмед Еша, 94.Глаусио Силва, 11.Даниел Пехливанов, 99.Деррик Менса, 83.Христо Попадийн
Треньор: Цветомир Младенов

Стадион: "Трейс Арена", Стара Загора
Съдия: Станимир Тренчев