БЛИЦ СПОРТ представя програмата за новото първенство - efbet Лига, което стартира на 12 юли: 

1 КРЪГ:
12 юли 2019 г. (петък) 18:45 часа
Ботев (Враца) - Берое Нова Спорт
12 юли 2019 г. (петък), 21:00 часа
ЦСКА - Етър Диема Спорт
13 юли 2019 г. (събота), 18:30 часа
Арда - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
13 юли 2019 г. (събота), 21:00 часа
Лудогорец - Царско село Диема Спорт
14 юли 2019 г. (неделя), 18:45 часа
Славия - Витоша (Бистрица) Диема Спорт
14 юли 2019 г. (неделя), 21:00 часа
Черно море - Локомотив (Пловдив)Диема Спорт
15 юли 2019 г. (понеделник), 20:30 часа
Дунав - Левски Диема Спорт

2 КРЪГ: 
19 юли 2019 г. (петък), 18:45 часа
Царско село - Арда Нова Спорт
19 юли 2019 г. (петък), 21:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Славия Диема Спорт 
20 юли 2019 г. (събота), 18:45 часа
ЦСКА - Черно море Диема Спорт
20 юли 2019 г. (събота), 21:00 часа
Берое - Лудогорец Диема Спорт
21 юли 2019 г. (неделя), 18:45 часа
Ботев (Пловдив) - Дунав Диема Спорт
21 юли 2019 г. (неделя), 21:00 часа
Етър - Левски Диема Спорт
22 юли 2019 г. (понеделник), 21:00 часа
Витоша (Бистрица) - Ботев (Враца) Диема Спорт

3 КРЪГ:
26 юли 2019 г. (петък), 18:30 часа
Дунав - Царско село Нова Спорт
27 юли 2019 г. (събота), 18:45 часа
Черно море - Етър Диема Спорт
27 юли 2019 г. (събота), 21:00 часа
Арда - Берое Диема Спорт
28 юли 2019 г. (неделя), 18:45 часа
Ботев (Враца) - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
28 юли 2019 г. (неделя), 21:00 часа
Славия - ЦСКА Диема Спорт
29 юли 2019 г. (понеделник), 18:45 часа
Левски - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
29 юли 2019 г. (понеделник), 21:00 часа
Лудогорец - Витоша (Бистрица) Диема Спорт

4 КРЪГ:
2 август 2019 г. (петък), 18:45 часа
Витоша (Бистрица) - Арда Нова Спорт
2 август 2019 г. (петък), 21:00 часа
Черно море - Славия Диема Спорт
3 август 2019 г. (събота), 18:45 часа
Етър - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
3 август 2019 г. (събота), 21:00 часа
Берое - Дунав Диема Спорт
4 август 2019 г. (неделя), 18:45 часа
ЦСКА - Ботев (Враца) Диема Спорт
4 август 2019 г. (неделя), 21:00 часа

Локомотив (Пловдив) - Лудогорец Диема Спорт
5 август 2019 г. (понеделник), 21:00 часа
Царско село - Левски Диема Спорт

5 кръг
9 август 2019 г. (петък), 18:00 часа
Ботев (Враца) - Черно море Нова Спорт
9 август 2019 г. (петък), 20:30 часа
Славия - Eтър Диема Спорт
10 август 2019 г. (събота), 18:00 часа
Ботев (Пловдив) - Царско село Диема Спорт
10 август 2019 г. (събота), 20:30 часа
Левски - Берое Диема Спорт
11 август 2019 г. (неделя), 17:45 часа
Арда - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
11 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа
Лудогорец - ЦСКА Диема Спорт
12 август 2019 г. (понеделник), 18:00 часа
Дунав - Витоша (Бистрица) Диема Спорт

6 кръг
16 август 2019 г. (петък), 18:00 часа
Славия - Ботев (Враца) Нова Спорт
16 август 2019 г. (петък), 20:30 часа
Етър - Царско село Диема Спорт
17 август 2019 г. (събота), 18:00 часа
Берое - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
17 август 2019 г. (събота), 20:30 часа
Витоша (Бистрица) - Левски Диема Спорт
18 август 2019 г. (неделя), 18:00 часа
ЦСКА - Арда Диема Спорт
18 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа
Черно море - Лудогорец Диема Спорт
19 август 2019 г. (понеделник), 20:30 часа
Локомотив (Пловдив) - Дунав Диема Спорт

7 кръг
23 август 2019 г. (петък), 18:00 часа
Царско село - Берое Нова Спорт
23 август 2019 г. (петък), 20:30 часа
Арда - Черно море Диема Спорт
24 август 2019 г. (събота), 18:00 часа
Ботев (Пловдив) - Витоша Диема Спорт
24 август 2019 г. (събота), 20:30 часа
Левски - Локомотив (Пловдив) Диема Спорт
25 август 2019 г. (неделя), 18:00 часа
Дунав - ЦСКА Диема Спорт
25 август 2019 г. (неделя), 20:30 часа
Лудогорец - Славия Диема Спорт
26 август 2019 г. (понеделник), 20:30 часа
Ботев (Враца) - Етър Диема Спорт

8 кръг
30 август 2019 г. (петък), 18:00 часа
Черно море - Дунав Диема Спорт
30 август 2019 г. (петък), 20:30 часа
Славия - Арда Диема Спорт
31 август 2019 г. (събота), 18:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) Диема Спорт
31 август 2019 г. (събота), 20:30 часа
Етър - Берое Диема Спорт
1 септември 2019 г. (неделя), 15:00 часа
Витоша (Бистрица) - Царско село Диема Спорт
1 септември 2019 г. (неделя), 17:45 часа
ЦСКА - Левски Диема Спорт
1 септември 2019 г. (неделя), 20:30 часа
Ботев (Враца) - Лудогорец Диема Спорт

                           IX кръг

14 септември 2019 г., събота:
Лудогорец 1945 (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Славия 1913 (София)                    - 
Левски (София) - Черно море (Варна)                        - 
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                             - 
Царско село 2015 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Берое (Стара Загора) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 

                           X кръг

21 септември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Витоша (Бистрица)               - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)            - 
ЦСКА (София) - Царско село 2015 (София)                    - 
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                       - 
Славия 1913 (София) - Левски (София)                       - 
Ботев (Враца) - Дунав 2010 (Русе)                          - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали)            - 

                           XI кръг

28 септември 2019 г., събота:
Арда 1924 (Кърджали) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Дунав 2010 (Русе) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Левски (София) - Ботев (Враца)                             - 
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Черно море (Варна)              - 
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                        - 
Витоша (Бистрица) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 

                           XII кръг

5 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
ЦСКА (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)            - 
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                  - 
Славия 1913 (София) - Царско село 2015 (София)             - 
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                  - 
Арда 1924 (Кърджали) - Дунав 2010 (Русе)                   - 

                           XIII кръг

19 октомври 2019 г., събота:
Дунав 2010 (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали)                      - 
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Враца)                   - 
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                 - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Черно море (Варна)      - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    - 

                           XIV кръг

26 октомври 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА (София)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)              - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Славия 1913 (София)     - 
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                       - 
Царско село 2015 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)                     - 
Левски (София) - Дунав 2010 (Русе)                         - 

                           XV кръг

2 ноември 2019 г., събота:
Левски (София) - Етър ВТ (Велико Търново)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Пловдив)                        - 
Арда 1924 (Кърджали) - Царско село 2015 (София)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            - 
Ботев (Враца) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)           - 
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)             - 
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          - 

                           XVI кръг

9 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Черно море (Варна)              - 
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                         - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                   - 
Витоша (Бистрица) - Лудогорец 1945 (Разград)               - 
Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали)                - 
Царско село 2015 (София) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                           - 

                           XVII кръг

23 ноември 2019 г., събота:
Ботев (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)                 - 
Левски (София) - Царско село 2015 (София)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Берое (Стара Загора)                   - 
Арда 1924 (Кърджали) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)    - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)        - 
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                               - 
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                   - 

                           XVIII кръг

30 ноември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Славия 1913 (София)             - 
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                         - 
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                    - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Дунав 2010 (Русе)       - 
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      - 
Царско село 2015 (София) - Ботев (Пловдив)                 - 

                           XIX кръг

7 декември 2019 г., събота:
Царско село 2015 (София) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                     - 
Левски (София) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)          - 
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 1926 (Пловдив)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София)                        - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)              - 
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                        - 

                           XX кръг

14 декември 2019 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Ботев (Враца)                   - 
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)             - 
Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали)                  - 
ЦСКА (София) - Дунав 2010 (Русе)                           - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                  - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Ботев (Пловдив)         - 
Берое (Стара Загора) - Царско село 2015 (София)            - 

                           XXI кръг

15 февруари 2020 г., събота:
Берое (Стара Загора) - Етър ВТ (Велико Търново)            - 
Царско село 2015 (София) - Витоша (Бистрица)               - 
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 - 
Левски (София) - ЦСКА (София)                              - 
Дунав 2010 (Русе) - Черно море (Варна)                     - 
Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София)                 - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                   - 

                           XXII кръг

22 февруари 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Лудогорец 1945 (Разград)        - 
Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали)                       - 
Славия 1913 (София) - Дунав 2010 (Русе)                    - 
Черно море (Варна) - Левски (София)                        - 
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                             - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Царско село 2015 (София)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - Берое (Стара Загора)    - 

                           XXIII кръг

29 февруари 2020 г., събота:
Витоша (Бистрица) - Етър ВТ (Велико Търново)               - 
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)            - 
Царско село 2015 (София) - ЦСКА (София)                    - 
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       - 
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       - 
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Враца)                          - 
Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград)            - 

                           XXIV кръг

4 март 2020 г., сряда:
Етър ВТ (Велико Търново) - Арда 1924 (Кърджали)            - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Ботев (Враца) - Левски (София)                             - 
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                      - 
Черно море (Варна) - Царско село 2015 (София)              - 
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                        - 
Локомотив 1926 (Пловдив) - Витоша (Бистрица)               - 

                           XXV кръг

7 март 2020 г., събота:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)        - 
Витоша (Бистрица, обл.София ст.) - ЦСКА (София)            - 
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                  - 
Царско село 2015 (София) - Славия 1913 (София)             - 
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                            - 
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                  - 
Дунав 2010 (Русе) - Арда 1924 (Кърджали)                   - 

                           XXVI кръг

14 март 2020 г., събота:
Етър ВТ (Велико Търново) - Дунав 2010 (Русе)               - 
Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София)                      - 
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                 - 
Ботев (Враца) - Царско село 2015 (София)                   - 
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 - 
Черно море (Варна) - Витоша (Бистрица, обл.София ст.)      - 
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)