ИГРАЙ БЛИЦ ГЕЙМ 1 – ТУК!

Сърбинът Нестор Ел Маестро записа неофициален дебют начело на ЦСКА. В първата си контрола от предсезонната подготовка "червените" победиха с 2:0 Етър, като и двата гола бяха дело на Рафаел Енрике.

Ел Маестро заложи на две млади момчета сред титулярите - Ангел Лясков и Валентин Антов. От новите попълнения пък само Стивън Перейра стартира мача.

През първото полувреме не се случи почти нищо интересно, като единствената опасност бе създадена от Тиаго, но ударът му бе избит с мъка от стража на Етър Христо Иванов.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

През втората част домакините се активизираха и започнаха да застрашават повече вратата на Иванов. Така се стигна до 62-ата минута, когато резултатът бе открит. Рубен Пинто центрира към Рафаел Енрике, който с глава направи 1:0.

Отново Енрике бе точен в 79-ата минута, когато оформи крайното 2:0. Бразилецът получи пас зад защитата и лесно преодоля вратаря на Етър.

До последния съдийски сигнал "червените" имаха още шанса за попадение, които обаче не успяха да реализират.

ЦСКА - Етър 2:0
1:0 Рафаел Енрике (62), 2:0 Рафаел Енрике (79)

ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 25. Стивън Перейра, 4. Божидар Чорбаджийски, 23. Александър Дюлгеров, 14. Ангел Лясков, 26. Валентин Антов, 6. Рубен Пинто, 8. Едвин Джеси, 20. Тиаго Родригес, 18. Александър Георгиев, 19. Кирил Десподов
Резерви: 33. Георги Китанов, 1. Данте Стипица, 12. Слави Петров, 5. Николай Бодуров, 29. Никола Борисов, 3. Жеферсон Телес, 28. Пламен Гълъбов, 16. Иван Турицов, 15. Кристиян Малинов, 17. Енрике Рафаел, 22. Никола Колев, 21. Тонислав Йорданов

Етър: 1. Христо Иванов, 89. Артьом Артюнин, 21. Венцислав Василев, 70. Кольо Станев, 8. Румен Руменов, 30. Димо Атанасов, 20. Яни Пехливанов, 7. Иван Вълчанов, 10. Велко Батрович, 73. Иван Стоянов, 23. Стефан Неделчев
Резерви: 12. Цветомир Цанков, 14. Иван Скерлев, 17. Чавдар Ивайлов, 24. Симеон Иванов, 6. Георги Пашов, 25. Крум Стоянов, 88. Иван Петков, 11. Даниел Младенов, 92. Ерик Почански, 16. Антони Балъков