Черно море спечели гостуването си на Пирин с 2:1 по изключително драматичен начин. Победното попадение на стадион "Христо Ботев" падна в четвъртата минута на продължението на двубоя, а негов автор бе Йордан Юруков.
През първото полувреме двата отбора не се представиха на ниво и опасните положения пред двамата вратари бяха изключително малко. В 70-ата минута "моряците" поведоха в резултата, след като Мирослав Манолов се озова сам срещу Чавдаров и прати топката в мрежата му - 0:1. Само три минути по-късно новото попълнение в състава на домакините Даниел Пеев открадна топката от футболист на Черно море и с хубав удар успя да прати кълбото в мрежата на Илчев за 1:1. В последните секунди на срещата гостите от Варна стигнаха до победата, след като в четвъртата минута на даденото от съдията продължение Йордан Юруков бе оставен непокрит и отбеляза победния гол за Черно море. /БЛИЦ

ПИРИН – ЧЕРНО МОРЕ 1:2
0:1 Мирослав Манолов (70), 1:1 Даниел Пеев (73), 1:2 Йордан Юруков (90+4)

Пирин: 12.Чавдаров, 5.Коемджиев, 13.Стоев, 3.Бодуров, 25.Ризов, 28.Д. Пеев, 10.Паланков, 11.Метушев, 2.Дафков, 17.Д. Младенов, 15.Николов

Черно море: 1.Илчев, 9.Фернандеш, 15.Ал. Александров, 7.Ст. Стоянов, 5.Домакинов, 23.Р. Бачев, 21.Г. Илиев, 77.Юруков, 22.Петков, 10.Алекс, 31.Манолов