Лидерът във Втора Лига Ботев (Враца) направи страхотен обрат срещу Черноморец (Балчик) в мач от 19-ия кръг на първенството. Врачани спечелиха с 3:2, след като изоставаха с 0:2 след два гола на Александър Попов (10, 37). Срещата се игра при изключително голяма мъгла на стадион „Христо Ботев“ във Враца. Дори имаше вариант да бъде отложена, но делегатът прецени, че може да се играе.

След вихреното начало за гостите, Иван Колев върна един гол в 45-ата минута за 1:2. Две от резервите донесоха успеха на Ботев Враца. Първо в 77-ата минута за 2:2 се разписа Петър Атанасов, а Янаки Смирнов оформи крайното 3:2 пет минути преди края. Играчите на Черноморец имаха претенции за последното попадение на домакините, че голмайсторът е бил в засада, но такава не беше маркирана.