Черно море не успя да излезе временно на върха в efbet Лига, след като завърши 1:1 при гостуването си на Ботев (Враца) в двубой от пети кръг на първенството.

Голът за гостите отбеляза Исмаил Иса, който се разписа в самия край на първото полувреме, а в края на второто същото за врачани стори и Георги Вълчев.

С равенството "моряците" събраха 9 точки и изостават на точка от лидерите Левски и Лудогорец, които са с по 10, но имат и среща по-малко.

Иначе в днешния двубой варненци не впечатлиха с игра, но за сметка на това бяха доста ефективни.

През първото полувреме тимът на Илиан Илиев бе една идея по-опасният и логично стигна до гол. Второто полувреме обаче домакините тотално надиграха съперника и съвсем резонно стигнаха до точката, макар че можеха и да победят.
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - подготовка и трансфери
Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020