ЦСКА U14 отстъпи на Ботев (Пловдив) U14 с 1:4 в първия полуфинал за Купата на БФС, който се игра на терена във ВТУ "Тодор Каблешков".

Още във втората минута ЦСКА имаше отличен шанс да открие резултата, но Росен Маринов удари греда.

В 8-ата минута Ботев поведе след гол от фаул, а минута по-късно стражът на гостите спаси вратата си след хубав удар от дистанция на Браян Стефков. От последвалия корнер Георги Димитров се разписа за 1:1.

В 12-ата минута Димитров удари втора греда за "червените", а минута по-късно пропусна още една отлична възможност.

"Канарчетата" отново излязоха напред в резултата в 31-ата минута. Третия и четвъртия гол гостите отбелязаха съответно в 40-ата и 60-ата минута.

Реваншът ще се играе на 2 април (вторник) от 14:30 часа във Футболен комплекс "Ботев 1912".