Берое и Дунав завършиха2:2 вконтрола, играна в Стара Загора. Гостите откриха резултата в 20-ата минута с гол на Бирсент Карагарен. Ерик Почански изравни в 57-ата минута, а Камен Хаджиев бе точен в 72-ата минута с глава при дебюта си с фланелката на старозагорския тим, за да направи обрата пълен - 2:1. Преслав Петров възстанови равенството секунди преди последния съдийски сигнал.

Проби в отбора на Берое кара Александър Хардалов, който започна като ляв бек в днешната среща. Мартин Райнов носеше капитанската лента, пише официалният сайт на старозагорци.

Ето и как паднаха головете:
В 20-ата минута Андреас Васев проби от ляво, навлезе в наказателното поле, центрира по земя, където Бранимир Костадинов пропусна за Карагерен, който бе точен за 0:1.

В 57-ата минута Надим Ангелов намери Емин Ахмед в средата на терена, той пусна в ляво за Веселин Пенев, пред който имаше пространство. Бранителят центрира, след като Станчев не успя да овладее топката попадна в Ерик Почански, който финтира отбраната на Дунав и прати топката в мрежата за 1:1.

В 72-ата Денислав Станчев центрира страхотно от пряк свободен удар при който топката бе заложена на 1-2 метра от аут линията. Камен Хаджиев засече с глава и се разписа за 2:1.

Минута преди края на редовното време топката попадна в Преслав Петров в наказателното поле на Берое, той се измъкна добре и прати топката в мрежата за 2:2.

Берое (Стара Загора) – Дунав (Русе) 2:2
0:1 Бирсент Карагарен (20), 1:1 Ерик Почански (57), 2:1 Камен Хаджиев (72), 2:2 Преслав Петров (89)

Берое – първо полувреме: Душан Перниш, Пламен Тенев, Асен Георгиев, Георги Динков, Александър Хардалов, Мартин Райнов (к), Карлос Охене, Борислав Цонев, Денислав Станчев, Емил Ахмед, Антон Карачанаков

– второ полувреме: Михаил Михайлов, Пламен Тенев, Камен Хаджиев, Надим Ангелов, Веселин Пенев (к), Руси Чернаков, Атанасов Панов, Емин Ахмед, Денислав Станчев, Александър Хардалов, Ерик Почански

Дунав: Александър Конов, Христо Попадийн, Тейнур Марем, Петър Патев, Христофор Хубчев, Диян Димов, Красимир Станоев, Андреас Васев, Бирсент Карагарен, Васил Шопов, Бранимир Костадинов (Станислав Антонов, Преслав Петров, Михаил Милчев, Олексей Ларин, Стефан Митев, Сонер Хюсеин, Веселин Добрев)