Арда направи равенство 1:1 в първата си контрола на лагера в Разлог. Възпитаниците на Елин Топузаков се изправиха срещу новака в Първа лига - Ботев (Враца). Срещата се игра на стадиона в Разлог и бе изгледана от ръководството на Арда.

Двубоят започна доста равностойно, като двете единайсеторки заложиха на офанзивен стил на игра. В 34-ата минута Петър Атанасов от Ботев получи хубав пас в наказателното поле и откри резултата. Отговорът на Арда беше мигновен. В 43-ата Георги Андонов изпълни много добре пряк свободен удар, но топката срещна напречната греда на врачани.

След почивката Топузаков направи доста смени, като в игра се появиха всички налични футболисти. След няколко положения пред вратата на Ботев, в 75-ата минута Атанас Чепилов се възползва от разбъркване в наказателното поле и вкара топката за крайното 1:1.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2018 в Първа лига