Берое се наложи с 1:0 срещу Ботев (Гълъбово) в последна контрола, която се игра на „Спортна база Берое“. Единственото попадение в срещата отбеляза Алфредо Мартинс в 71-та минута. Бразилецът вкара много красив гол.

Старши треньорът на Берое Александър Томаш не използва в контролата Мартин Райнов, Карлос Охене, Иван Бандаловски Александър Василев, Георги Ангелов, Драгош Фирцулеску и Вандерсон.

През първото полувреме Берое владееше инициативата, но трудно успяваше да стигне до опасни положения пред вратата на Пламен Колев.

През втората част ситуацията на терена не се промени и отново играчите на Берое имаха предимство. Този път обаче се стигна и до попадение. То падна в 71-ата минута, когато Алфредо Мартинс с удар от около 24 метра вкара топката неспасяемо в левия ъгъл на вратата на Ботев.

Берое започва новия сезон в Първа лига с гостуване на Славия на 23 юли от 20:30 часа.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Лятна подготовка 2018 в Първа лига