Димитър Бербатов се завърна с хикс (2:2) и едно полувреме игра на "Олд Трафорд" за благотворителния мач на бившия си съотборник в Манчестър Юнайтед Майкъл Карик.

Българинът започна срещата на пейката, но се появи на почивката заедно с Гари Невил, Микаел Силвестър и Луи Саха, а в 59-ата минута пропусна да се разпише, след като негов удар премина покрай гредата.

Отборът на звездите, съперник на тима на Юнайтед в тази среща, откри с попадение на Мендиета в 22-ата минута (1:0), Видич изравни в 28-ата (1:1), а Роби Кийн отново изведе звездите в 62-ата минута за 2:1. Карик изравни в 82-ата с удар по земя след подаване на Рууни, оформяйки крайното 2:2.

Припомняме, че на 14 юни Бербатов също организира подобен благотворителен мач, но който вече покани голяма част от участниците в днешния двубой.