Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Баскетболните медии в Европа се концентрираха върху грандиозния успех на България срещу Франция със 74:68 в световна квалификация в Ботевград вчера.

България разочарова Франция в Ботевград”, се казва в заглавието на EuroBasket. Специализираният сайт информира, че баскетболистите ни са с три успеха и четири поражения, изтъквайки "лъвовете" за вкараните 26 точки в първата част, както и защитата ни в последните 10 минути.

Франция загуби от България в световна квалификация”, пишат французите от L’Equipe.

Реномираното издание слага на преден план неубедителното представяне на французите и разкритикува липсата на скорост на "петлите". “Класирането ще почака”, казват те.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

България шокира Франция и запази надежда”, споделят от TalkBasket. На преден план те поставят защитата на българите в четвъртата част.

“България изненада Франция”, гласи заглавието на испанския Piratas Del Basket. Иберийците подчертават, че за френския тим това е първа загуба след 6 поредни победи до момента и също добавя, че класирането на “сините” ще бъде отложено за по-напред във времето.