Монтана 2003 продължава без загуба от началото на сезона в женската "А" група. На старта на Първата четворка тимът победи Славия 86:54 в среща, изиграна в столичната зала "Триадица". Гостите водеха почти през целия мач, но голямата разлика дойде след силна последна четвърт.

В следващия кръг Славия гостува на Рилски спортист, докато Монтана 2003 посреща Берое Стара Загора.

Мачът започна много оспорвано, но след това гостите дръпнаха с няколко точки и след десет минути игра водеха с 18-12. Баскетболистките на Стефан Михайлов поддържаха аванса си и през втория период, като на почивката той бе 9 точки.

След паузата преднината на Монтана 2003 достигна 15 точки, но домакините успяха да свалят на 7. В края на частта обаче преднината на вицешампионът отново бе двуцифрена -11. Гостите изиграха много силна последна четвърт, която спечелиха с 31-10 и в нея не дадоха шанс на своя съперник.

Много силен мач за победителките изигра Христина Иванова, която завърши с 30 точки и 10 борби. ЦветомираШаренкапова и Даниела Петева добавиха по 12 точки.

За Славия с 21 точки е Антония Филипова, 14 има Естер Мичева, а с 10 се отчете Емилия Янчева.