Играй БЛИЦ ГЕЙМ 4 - ТУК!

Баскетболният шампион на България Левски Лукойл записа летящ старт в Шампионската лига, след като преодоля по безапелационен начин първия си съперник във втория кръг от квалификациите на турнира. Баскетболистите на Тити Папазов изхвърлиха литовския Шяуляй след втора победа, този път в зала "Универсиада" със 79:65. В първата среща „сините“ бяха спечелили с 91:79 в Литва преди два дни.

Шампионите ни поведоха с 15:2 в началото и позволиха съперникът да ги настигне, но не и да направи обрат. На почивката резултатът бе 39:31, но веднага след това Левски Лукойл смаза съперника и на практика срещата се доиграваше. В последните минути Константин Папазов дори даде почивка на някои от основните си играчи.

Winbet - най-голямо разнообразие от пазари! (18+)

Най-резултатен за Левски беше Патрик Рембърт с 20 точки, а Христо Захариев добави 16 точки и 7 борби. Калоян Иванов се отчете с 13 точки във важни моменти от срещата.

Следващият съперник на Левски Лукойл ще е победителят от двубоя между румънския Орадя и финландския Карху.