Скандално прекратеният баскетболен мач между Левски Лукойл и Балкан (Ботевград) ще се доиграе в четвъртък (24 май) от 18:00 часа в зала "Универсиада".

Това обяви дежурният делегат на срещата Борислав Пелтеков пред медиите.

До края на двубоя остават точно 181 секунди - три минути и една секунда. Резултатът преди прекратяването бе 66:59 в полза на Левски Лукойл.

Важното условие обаче е, че мачът ще се доиграе в четвъртък в ПРАЗНА ЗАЛА БЕЗ ФЕНОВЕ.

Припомняме, че в края на първото полувреме срещата бе прекратена за няколко минути. Второто полувреме започна, но три минути преди края стана напечено. Започна хвърляне на всевъзможни предмети между агитката на Левски Лукойл и резервната скамейка на Балкан (Ботевград). Гостите няколко пъти питаха защо феновете на Левски в този мач са настанени точно зад тяхната скамейка, но ултрасите така и не бяха преместени.