Лестър измъкна само точка в домакинството си срещу Уест Бромич, след като двата тима завършиха 1:1 в мидландското дерби от осмия кръг на английската Висша лига.

След скучно първо полувреме без голови положения отборите си размениха по едно попадение през втората част.

В 63-ата минута Насер Шадли изненада вратаря на „лисиците“ Каспер Шмайхел от фаул и откри резултата в полза на „дроздовете“.

Натискът на домакините даде резултат в 80-ата минута, когато Бен Чилуел центрира към Ислам Слимани, който свали с глава топката към Рияд Марез и алжирецът изравни за 1:1.

След това реми и двата тима остават без успех вече в шест поредни срещи. Лестър е под чертата на 18-а позиция с 6 точки, а Уест Бромич е десети с 10 точки.