Общинският съветник с "Бентли"-то, който разгневи Нинова, обясни, че возилото му не било толкова скъпо, а "само"...

https://blitz.bg/politika/obshtinskiyat-savetnik-s-bentli-to-koyto-razgnevi-ninova-obyasni-che-voziloto-mu-ne-bilo-tolkova-skapo-a-samo_news575276.html Blitz.bg
"Парите си ги печеля честно и си ги харча. Мен проверките не ме притесняват." Това заяви пред Bulgaria on air зам.председателят на общинския съвет в Бургас Бенчо Бенчев.

Политикът стана известен със скъпия си автопарк, а "Бентли"-то, с което движи из морския град вбеси дори лидера на представляващата го партия-Корнелия Нинова.

"Бентли"-то въобще не е толкова скъпо, колкото си мислят хората. Към 100 000 лева е", категоричен е той.

"Хората, които карат такива коли на свое име си доказват парите. Трябва да се поверяват тези, дето карат коли на чужди имена. Мен са ме проверявали 3 пъти. Нямам притеснения - нека!", констатира Бенчев.

"Нямам намерение да си продавам "Бентли"-то. Карам го вече 15 години", уточни общинският съветник.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай