Започна се: 20 души в болница заради поледицата в София

https://blitz.bg/obshtestvo/zapochna-se-20-dushi-v-bolnica-zaradi-poledicata-v-sofiya_news643674.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

20 души са преминали днес през травматологията на болница „Пирогов“, след като са пострадали по заледените улици. 7 от тях са с фрактури на глезен и китка.

Почистващите фирми в София започнаха тази сутрин обработка на спирките на градския транспорт и по входовете на метрото със смеси против заледяване заради дъжда и ниските температури в някои райони, съобщиха от Столичната община.

Общината призовава гражданите да са внимателни при придвижването си по улиците, защото е възможно да има заледени участъци по тротоарите. 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай