Първо в БЛИЦ! Слух за отвлечено дете в София тресе Фейсбук

https://blitz.bg/stolitsa/parvo-v-blic-sluh-za-otvlecheno-dete-v-sofiya-trese-feysbuk_news613881.html Blitz.bg

Слух за отвлечено дете вся паника в интернет. "Новината" тръгна от една от най-популярните групи във Фейсбук - "Майките на София". 

Там притеснена жена пита останалите дали не са чували за случай от днес, в който малко детенце е качено насила в кола пред магазин в "Дружба".

Ето какво пише тя:

"Мамчета, случайно да сте чули за изчезнало детенце (6-7 годишно момченце) днес около 7 вечерта във Фантастико- Дружба? Сега разбрах и съм меко казано шокирана! Магазинът е затворен и обграден от полиция. По данни на очевидци, детето е било качено в някаква кола. На магазина е сложена голяма снимка на детето. Дано го намерят и всичко завърши добре."

Останалите потребители, обаче, твърдят, че не са чували за подобен случай. От полицията също няма изнесена информация за отвличане на дете.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай