Ужасът в София няма край! Блъснаха момиче на пешеходна пътека, разкриват очевидци в сигнал до БЛИЦ

https://blitz.bg/obshtestvo/uzhasat-v-sofiya-nyama-kray-blasnaha-momiche-na-peshehodna-pateka-razkrivat-ochevidci-v-signal-do-blic_news578279.html Blitz.bg
Момиче на около 20 години е било блъснато на пешеходна пътека от лек автомобил на пешеходна пътека в Студентски град, съобщават очевидци. Инцидентът е станал на ул. "Академик Борис Стефанов" и ул "Франсоа Митеран". Девойката е била прегледана на място, за щастие е нямало нужда от хоспитализация.

Наблизо пък имаше челен сблъсък между два автомобила. Това се случи на левия завой на бул. "Климент Охридски" и "Г. М. Димитров". При сблъсъка е пострадал мъж на 50 години.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай