Родители беснеят: Тази бургаска даскалица се държи като Моника Люински, на това ли учат децата? (СНИМКИ)

https://blitz.bg/obshtestvo/roditeli-besneyat-tazi-burgaska-daskalica-se-darzhi-kato-monika-lyuinski-na-tova-li-uchat-decata-snimki_news603034.html Blitz.bg

Преподавателка по английски език от бургаския механотехникум си навлече гнева на десетки родители заради разкрепостеното си поведение на абитуриентския бал на учениците.

На снимки, които циркулират в социалните мрежи, госпожа Сталева позира със свои възпитаници. На единия кадър тя е заела доста предизвикателна поза, показвайки бедър. По-скандалното обаче е, че е седнала в скута на свой ученик, който „опъва“ пура.  



„В последно време се появиха публикации за непристойно поведение на учители и учителки на баловете на учениците. Аз съм майка на дете от Механото(ПГМЕЕ) в Бургас и съм безкрайно възмутена от това, което ми показа синът ми”, пише в сигнала си до БЛИЦ възмутена родителка, попаднала на скандалните кадри.

„Създава се ужасно впечатление. Съжалявам, че трябва да го кажа, но това е поведение на лека жена, която е седнала в скута на ученик, в поза „Моника Люински“ с еротичен подтекст. Това ли е съвременното образование? На какви морални и нравствени ценности ги е научила тази госпожа? Безкрайно съм възмутена и изумена как може дори самата госпожа да качи снимката в социалните мрежи. Нищо добро не ни очаква като нация! Жалко, много жалко!”, пише още потресената майка.

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

 
 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай