Пловдивчанин едва не влезе с колата в хранителен магазин, само и само да...

https://blitz.bg/regioni/plovdivchanin-edva-ne-vleze-s-kolata-v-hranitelen-magazin-samo-i-samo-da_news604460.html Blitz.bg

Шофьор едва не влезе с колата си в хранителен магазин в Пловдив, само и само за да хване малко сянка. Нарушението е направено пред на бул. „Източен“ в града, съобщава TrafficNews.bg.

„При наличие на поне 20 свободни места, този тарикат едва не влезе в магазина, за да е на сянка“, коментира очевмидец. И пита докога ще продължи това безочие от шофьорите.  

Вместо да използва паркингът, водачът оставил комбито си така, че заприщва входа и пречи на пешеходците. И е вбесил хората, които са се опитвали да достигнат с колички до своите автомобили.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай