Майка хвърли 4-месечното си бебе в река Чепинска

Жената е била с психични отклонения, излязла от дома си след скандал

https://blitz.bg/regioni/mayka-hvarli-4-mesechnoto-si-bebe-v-reka-chepinska_news347626.html Blitz.bg

Жена на 37 години от село Драгиново с психични проблеми е напуснала дома си след семеен скандал заедно с 4-месечното си бебе - момченце, съобщиха от ОДМВР в Пазарджик.

Подаден е сигнал, че тя не се е върнала в дома си. Полицаи от Велинград и хора от село Драгиново са организирали издирване.

Жената е открита в гората край селото, а малко по-късно е открит и трупът на бебето в един вир на река Чепинска.

По трупа нямало следи от насилие, а то е починало от удавяне, казаха още от полицията. Жената е задържана, а по случая има образувано досъдебно производство. Тя е признала, че е изхвърлила бебето си в реката. По първоначални данни страда от параноидна шизофрения.
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай