Кошлуков с първи коментар след загубата в кастинга за шеф на БНТ

https://blitz.bg/obshtestvo/koshlukov-s-parvi-komentar-sled-zagubata-v-kastinga-za-shef-na-bnt_news538449.html Blitz.bg

Кандидатът за генерален директор на БНТ Емил Кошлуков излезе с първи коментар след загубата. Той написа в личната си фейсбук страница благодарности към всички, които са го подкрепили и пожела успех на победителя. Ето какво написа Кошлуков:

Благодаря на всички, които ме насърчиха и подкрепяха по време на конкурса. Щастливец съм, щом имам толкова приятели, не е никак малко това!
Благодарен съм и за отзивите на хората от гилдията за представянето ми вчера. Похвала от професионалисти е високо признание, ценя го много.
На новия директор на БНТ желая успех от сърце, не е лека неговата задача днес, а на БНТ - двойно повече зрители и програма, която да пази и развива истинските ценности на обществото!
Ето и самото представяне, накрая има много весела част за Македония и европредседателството :)
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай