“Започна много страховито, без капка дъжд, градушката беше като изстрели от небето. Продължи поне 20 минути”, разказа Росица, цитирана от "Труд".
Жената се оплаква, че половината от градината й, засадена с домати, вече е унищожена. Част от ледените парчета не се бяха разтопили и на сутринта в петък. От тях е пробит и покрива на навес в двора. Зърната са нанесли и щети по автомобили.
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.