От доста време, зелените едвам събират по 50- тина човека, обикновено журналистите и полицията са повече. Така е и сега. Въпреки това малобройната групичка се представя от БТВ и Нова все едно е някакво голямо значимо събитие.
Липсата на подкрепа от обществото за еколозите е очевиден факт. Хората не ги понасят заради фалшификациите, които правят в опитите си да компрометират българския зимен туризъм.
![]()
![]()
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.