Ченгета спипаха шофьор - рекордьор! Връчиха му 6 фиша

https://blitz.bg/obshtestvo/chengeta-spipaha-shofyor-rekordyor-vrachiha-mu-6-fisha_news527187.html Blitz.bg
лужители на "Пътна полиция" са връчили днес 10 електронни фиша на обща стойност 1300 лева. На един гражданин са връчени общо 6 фиша.

Акцията на полицията била на пътя за Калотина. Целта на операцията е проверки за неплатени и влезли в сила глоби, както и отпечатване на невръчени електронни фишове, съобщиха от МВР.

За получените фишове срокът за обжалване, деклариране или доброволно заплащане със 70 на сто отстъпка, е 14 дни.

По време на операцията са спрени 31 моторни превозни средства и са проверени 44 души - шофьори и пътници.

В рамките на операцията са установени и 6 нарушения, като за две от тях са издадени фишове за неплатени винетни стикери за по 300 лева, 3 фиша са за движение без включени светлини и един - за шофиране на МПС, което не е минало задължителния годишен технически преглед.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай