От доста време се знае, че отборът на Aston Martin Red Bull Formula 1 е любител на откачените неща, а последната им каскада може би е най-яката от всички. Даниел Рикардо скочи в своя болид от Ф1 и си направи разходка от Сан Франциско до Лас Вегас, като мина покрай всичките туристически забележителности.
За да станете свидетел на скоростното шоу, четете auto.blitz.bg
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.