Мълва: "Шоуто на Слави" пак пада от ефир

https://blitz.bg/layfstayl/malva-shouto-na-slavi-pak-pada-ot-efir_news658339.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Отива си една легенда от българския ефир и шоубизнес. Точно четири месеца още ще гледаме "Шоуто на Слави", след което само ще си спомняме за водещия Слави Трифонов и най-добрите музиканти от "Ку-ку бенд", научи ексклузивно репортер на show.blitz.bg. 

Хората от екипа на Слави са уведомени за предстоящите промени и вероятността да останат без работно място. Това чу наш репортер от приближени на Дългия, притеснени за своето професионално развитие. Те заявиха, че "Шоуто на Слави" ще съществува до края на май или средата на юни, след което излиза в постоянна отпуска.

Повече подробности за края на шоуто можете да прочетете на show.blitz.bg.

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай