Страшно зверство: Мъж уби с чук двете си деца, майка си и бившата си жена

https://blitz.bg/kriminalni/strashno-zverstvo-mazh-ubi-s-chuk-dvete-si-deca-mayka-si-i-bivshata-si-zhena_news649001.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Мъж уби двете си деца, майка си и бившата си жена. Зверството стана на 31 декември в украинския град Виница, пишат местни медии.

По време на семеен скандал мъжът хванал чук и нападнал роднините си. След убийството украинецът изхвърлил оръжието.

Майка му, на 63 г., бившата му жена, на 30 г., и едното дете загинали на място. Лекарите се опитали да се борят за живота на другото дете, но то умряло в болница от раните си.

По предварителни данни всички жертви са починали вследствие на мозъчни травми. 

Нападателят сам повикал лекари и полицаи след клането и казал на следователите къде е изхвърлил чука. Мъжът е задържан и е изправен пред доживотен затвор. 

Превод: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай