Сестра би брат си до смърт в Разград, но имало защо

https://blitz.bg/prestplenie/sestra-bi-brat-si-do-smart-v-razgrad-no-imalo-zashto_news586814.html Blitz.bg

Полицията разследва случай на 70-годишен мъж, починал след сбиване със сестра си. Това съобщиха от ОД на МВР - Разград.

Мъжът починал няколко дни след сбиване със сестра си. Сигналът за сбиването подала на 13 март самата жена с инициали Ц. И. на 67 години от Разград. Тогава брат ѝ за пореден път прекалил с алкохола и я тормозел.

След сбиването мъжът е откаран в болница, където на 16 март починал. По разпореждане на окръжния прокурор случаят се разследва. Образувано е досъдебно производство

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай