Гинеколог изнасили 20-годишна студентка по медицина на работното си място

Момичето не било негова пациентка

https://blitz.bg/prestplenie/ginekolog-iznasili-20-godishna-studentka-po-medicina-na-rabotnoto-si-myasto_news589921.html Blitz.bg
Руските служби започнаха разследване за изнасилването на 20-годишно момиче в болница в град Тулун в района на Иркутск, съобщиха от пресслужбата на следствието в района.

Според разследването, инцидентът се случил в средата на март през деня.

"Заподозреният, който е в един от офисите на  Тулунската градска болница, е извършил насилствен сексуален контакт с 20-годишно момиче", се казва в доклада.

Жертвата не е била пациентка в болницата. Според местните медии, заподозреният е гинеколог. Жертвата е студентка в местен медицински колеж. Престъплението е станало на 23 март, в същия ден човекът е задържан на работното място пиян.

Превод: БЛИЦ

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай