Работник от "Арсенал" със страшни разкрития за работата в завода

https://blitz.bg/intsidenti/rabotnik-ot-arsenal-sas-strashni-razkritiya-za-rabotata-v-zavoda_news585948.html Blitz.bg
Работата в завода е много опасна, работи се с барут. Това коментира пред Канал 3 работник след тежкия инцидент в „Арсенал“ в Казанлък, при който загина мъж. 

Служителят обясни, че познавал само „едното момче“, което отскоро работело там. „Те бъркат барута и го карат при нас“, заяви още мъжът.

Друг човек сериозно е обгорял след инцидента в цех 130 на Завод 3. По неофициални данни и трети служител е ранен.

По-рано днес вътрешният министър Валентин Радев коментира пред журналисти, че вероятно причината е човешка грешка и неспазване на технологията.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай