Пътнически влак излезе от релсите в Австралия, има ранени

https://blitz.bg/intsidenti/patnicheski-vlak-izleze-ot-relsite-v-avstraliya-ima-raneni_news573163.html Blitz.bg

Има пострадали пътници след като влак излезе от релсите в Австралия, съобщават местните медии.

Според данните, инцидентът е станал на железопътната гара Ричмънд, близо до Сидни. Броят на ранените се изяснява.


ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

Преводи и редакция: БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай