На магистрала Струма е страшно заради огнен ад край Дупница

https://blitz.bg/pozhari/na-magistrala-struma-e-strashno-zaradi-ognen-ad-kray-dupnica_news636279.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Огромен пожар гори край Дупница, магистрала Струма е силно задимена. Огънят тръгна от сухи треви край пътя, мина през ниска растителност и навлезе в овощните градини, предаде БГНЕС. 

Пожарът е източно от магистралата между 58 и 59 км. на площ от около 1000 кв. м. Въпреки че сигналът е подаден в 16.45 часа от преминаващ, пожарът все още не се гаси. 

Горят овощни градини, сухи треви, храсти. Гори цялото пространство от разклона за Дупница в посока София и тунел Бинека. Районът Бинека е силно задимен. 

Към 17.15 часа полицията започна да отцепва района и да предупреждава водачите да внимават. 

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!
 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай