Зрелищни СНИМКИ: Млад шофьор с "Фолксваген“ излетя от коварен мост над Е-79

https://blitz.bg/katastrofi/zrelishtni-snimki-mlad-shofyor-s-folksvagen-izletya-ot-kovaren-most-nad-e-79_news626194.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd">

Лек автомобил падна от надлез над Е-79. Инцидентът е станал към 08:20 часа тази сутрин.

„Фолксваген Поло“ , идващ от към с. Крупник, слиза от 90-градусов завой на моста, отклонява се вдясно, къса предпазния парапет и пада от 5 метра по таван до Е-79, съобщава БГНЕС.



19-годишният водач, който е бил сам, е транспортиран до МБАЛ Благоевград.



Установени са му фрактури на прешлени, контузия на ръката и се подготвя да бъде транспортиран в София.



За 11 години това е третият случай. Досега два леки и един товарен автомобил паднаха от моста.



През 2007 г. загина младеж на 20-годишен.

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай