Сигнал до БЛИЦ! Две коли се попиляха на натоварен столичен булевард – едната е с гумите нагоре

https://blitz.bg/katastrofi/signal-do-blic-dve-koli-se-popilyaha-na-natovaren-stolichen-bulevard-ednata-e-s-gumite-nagore_news624246.html Blitz.bg
Катастрофа е станала преди минути на кръстовището на бул. „Д-р Г. М. Димитров“ и ул. „Никола Габровски“ в София. За това съобщиха очевидци пред БЛИЦ.
 
Ударили са се два автомобила. Единият се е преобърнал.
 
За щастие няма пострадали хора. Колите, обаче, са със сериозни материални щети – смачкани, с изпочупени стъкла.
 
На мястото е пристигнала полиция.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ!

На [email protected] БЛИЦ очаква новини, снимки и видео от своите читатели в цяла България и по света

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай