Шофьор излетя с колата си от "Тракия" и се случи най-лошото

https://blitz.bg/katastrofi/shofyor-izletya-s-kolata-si-ot-trakiya-i-se-sluchi-nay-loshoto_news632777.html Blitz.bg
ml PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0 Transitional//EN" "https://www.w3.org/TR/REC-html40/loose.dtd"> Един човек е загинал при катастрофата на 251 км. на автомагистрала "Тракия", в посока Бургас. Сигналът за инцидента, станал в района на община Нова Загора, е получен в 11:20 часа, съобщава "Фокус", позовавайки се на сливенската полиция. 

Лек автомобил е катастрофирал извън пътното платно. Водачът на превозното средство е загинал. Той е пътувал сам.

В момента експерти и екипи на „Пътна полиция“ извършват оглед на мястото на инцидента. Движението и в двете посоки е свободно за преминаване.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай