Черен вторник! След Северозапада кръв на 13-годишно момче оплиска пътя и в Златоград, загина дете

https://blitz.bg/katastrofi/cheren-vtornik-sled-severozapada-krav-na-13-godishno-momche-opliska-patya-i-v-zlatograd-zagina-dete_news617398.html Blitz.bg

13-годишно момче е загинало след тежък пътен инцидент, станал към 17.15 часа в Златоград, област Смолян. По първоначални данни, микробус, управляван от 56-годишен шофьор, по неизяснени засега причини е ударил детето на тротоара край пешеходна пътека на ул. „България“ в града.

По-късно момчето е починало. Алкохолната проба на шофьора е отрицателна.

На мястото на инцидента е извършен оглед. Образувано е досъдебно производство по случая.

Припомняме, че по-рано днес при катастрофи във Врачанско и Лом загинаха двама души.

ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В БЛИЦ

 
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай