Двама души загинаха след стрелбата в шведския град Малмьо

https://blitz.bg/intsidenti/dvama-dushi-zaginaha-sled-strelbata-v-shvedskiya-grad-malmyo_news607982.html Blitz.bg

Двама души са починали в болницата след стрелбата в шведския Малмьо. Това стана известно от съобщение на местната полиция. По-рано се съобщаваше за една жертва на стрелбата - 18-годишно момче. Още четирима души бяха ранени. Всички бяха откарани в медицинските заведения на града. По-късно в болницата почина още един ранен мъж.

Въоръжен мъж  откри стрелба по група хора в центъра на града. Според местните медии, младите хора празнували победата на шведския национален отбор на Световното първенство. Шведската полиция опроверга версията за терористична атака.

Превод и редакция: БЛИЦ
Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай