Ексклузивно в БЛИЦ! Кеворк Кеворкян изпепели квартиранта на Прокопиев: Черни знамена в БАН - обаче прогрес навсякъде

https://blitz.bg/analizi-i-komentari/ekskluzivno-v-blic-kevork-kevorkyan-izpepeli-kvartiranta-na-prokopiev-cherni-znamena-v-ban-obache-progres-navsyakade_news562779.html Blitz.bg

Яви ли се фамозният Дянков някъде, очаквайте Истината да бъде напляскана по дупето – както се изрази той по друг повод, след което България бе напляскана здраво.
И този човек го представят като йерихонската тръба на Истината.
Същият, който твърдеше, че българската крадлива приватизация е извършена правилно – твърдеше го, докато беше квартирант на Прокопиев, един от Принцовете на разграбването.
Струйник на неприличието е Дянков – и няма нищо общо с Истината.

Но как се сетихме за него? 
Днес прочетохме, че, според доклад на икономисти от БАН, членството в Европейския съюз ни е осигурило ПРОГРЕС НАВСЯКЪДЕ.
Вероятно ще престанете да четете по-нататък.
Понеже знаете, че докато е писан въпросния доклад черни знамена украсяваха фасадата на БАН - заради дивашкото отношение на властите към науката.

Нямат ли предел сладострастните лъжи – или вече черните знамена трябва да бъдат приемани като символ на прогреса?

Направете си труда обаче - и дочетете епохалното съобщение.
Постигнали сме прогрес навсякъде – но сме се ПРОВАЛИЛИ в регионалното развитие и човешките ресурси?!
Това означава провал в отношението към обикновените хора от Голяма България, над която отдавна се веят невидими черни знамена.
Рецензент на доклада е Симеон Дянков. 
Не се нуждаете от повече думи.

***

 



*Статията е публикувана в личния фейсбук профил на журналиста 

Абонирайте се за нас в Google News Showcase, за да следите най-важните новини от деня.
Коментирай