Телевизия:
Ден:
06:00, сега: Денят започва Информационен сутрешен блок с водещи Ася Методиева и Даниел Михайлов
09:00По света и у нас Информационна емисия
09:30Избор на председател на Върховния касационен съд пряко предаване от ВСС
12:00По света и у нас Информационна емисия
06:00, сега: "Лице в лице"/п./ - публицистично предаване с водещ Цветанка Ризова
06:30"Тази сутрин"- информационно предаване с водещи Антон Хекимян и Биляна Гавазова
09:30"Преди обед" - токшоу с водещи Десислава Стоянова и Александър Кадиев
12:00bTV Новините - обедна емисия
реклама
05:15, сега: "Часът на Милен Цветков" - предаване на НТВ /п/
06:20"Здравей, България" - сутрешен блок на НТВ
09:30"На кафе" - предаване на НТВ
11:30"Бон Апети" - предаване на НТВ
05:40, сега: "Забранена любов: Майорка" - сериал, еп. 72
06:25Хороскоп
06:30"Добро утро, България" - сутрешен блок, сезон 2
09:30"Черната роза" - сериал, сезон 1, еп. 19
05:00, сега: ТЕЛЕШОП
08:00Време, календар, хороскоп
08:10"Спорт в обектива" /п/
09:00"Парламентът на живо"/ Заседание на СОС
05:25, сега: България днес информационен блок /п/
06:55Потребителската кошница /п/
07:00Добро утро с БНТ2 информационен блок - пряко предаване от София
09:00Добро утро с БНТ2 сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
06:00, сега: Денят започва сутрешен блок
09:00По света и у нас
09:30Булевардът документален филм
10:05Умно село: Другото земно кълбо портрет на художника Греди Асса
06:15, сега: Йога
06:30Сутрешен блок с Йоанна Николова и Иван Нончев
09:35Коментар Live
09:40Investor Live - коментар на Инвестор
06:00, сега: "Х-Мен"/п./ - анимационен сериал
06:45"Х-Мен"- анимационен сериал
08:00"Кости" /п/ - сериал, с. 7, еп. 13
09:00"Извън играта"/п./ - сериал, с. 4, еп. 1
06:00, сега: "Синове на анархията" /п./ - сериал,с. 4, еп.1
07:00"Синове на анархията" - сериал, с. 4, еп.2
08:00"Никита"/п./ - сериал, с. 5, еп. 2
09:00"Трета смяна"/п./ - сериал, с. 4, еп. 12
06:00, сега: "Да, мило" - комедиен сериал, с. 7, еп. 6, 7
07:00"Модерно семейство" /п/ - сериал, с. 3, еп. 21, 22
08:00"Шоуто на шантавите рисунки"- анимационен сериал
09:00"Шоуто на Слави" - вечерно токшоу
06:00, сега: "Тайните на градинаря" - лайфстайл предаване
07:00"Часът на мама" - токшоу
08:00"Шоуто на д-р Оз" - токшоу
09:00"Освежи дома се с Деби Травис" - лайфстайл предаване
06:00, сега: "От руса по-руса" - комедия с уч. на Памела Андерсън, Денис Ричардс, Емануел Воугър, Байрън Ман и др.
07:40"Винаги" - фентъзи/романтика с уч. на Ричард Драйфус, Холи Хънтър, Джон Гудман, Брад Джонсън, Одри Хепбърн и др., /п/
09:50"Правителството" - сериал, сезон 2, /п/
11:00"Д-р Хаус" - сериал, сезон 7, /п/
05:50, сега: Футбол: Саутхямптън - Евертън, мач от английската Висша Лига, /п/
07:45"Среднощен ездач" - сериал, сезон 4, /п/
09:00"Гарванът" - сериал, /п/
10:00"Американска нинджа 3" - екшън с уч. на Стив Джеймс, Майкъл Чан, Дейвид Брадли и др., /п/
00:30, сега: "Езо ТВ" - телевизионен пазар
06:30"Бон апети", /п/
07:00"Доктор Куин Лечителката" - сериен филм, сезон 2, 2 епизода
09:30"Памуковата принцеса" - сериен филм, 2 епизода, /п/
03:15, сега: Край на програмата
09:30Телешоп
10:00Тенис на маса: Световен Шампионат 2015, първи ден, повторение
13:30Футбол: Брайтън & Хоув Албиън - Арсенал, мач от 4-и кръг за Купата на ФА, повторение
06:00, сега: Италия, Серия А: Наполи - Дженоа
07:50Италия, Серия А: Интер - Торино
09:40Италия, Серия А - обзор
10:10Италия, Серия А: Ювентус - Киево
02:00, сега: Спортни клипове и телешопинг
08:00Телешопинг
10:30Гейм шоу
13:30Телешопинг
04:30, сега: Тенис, "Аустрелиън оупън": Полуфинали (жени), пряко
10:15Тенис: "Гейм, сет, Матс"
10:30Тенис, "Аустрелиън оупън": Полуфинал (мъже), пряко
13:00Тенис: "Гейм, сет, Матс"
06:00, сега: Футбол, Купа на африканските нации: Гвинея - Мали
07:00Футбол, Купа на африканските нации: Камерун - Кот д`Ивоар
08:00Тенис: "Аустрелиън оупън"
09:30"Ски пропуск"
05:00, сега: Футбол
06:30Футбол
08:00Супер лига: обзор на годината
08:30Приключенски спортове
05:55, сега: Pro Bull Riders 2013
07:00Ride Guide Snow 2009
07:25Ride Guide Snow 2009
07:55Ama Motocross Series Highlights
05:05, сега: TROPHEE ANDROS
06:25LUCAS OIL OFF ROAD RACING
07:15LUCAS OIL OFF ROAD RACING
08:00MONSTER MONZA MASTER SHOW
06:00, сега: "Хейвън / Убежище 3" - психо сериал
07:00"Забравени досиета 3" - сериал/криминален
08:00"Предателство" - трилър с Аманда Шул, Лин Адамс, Чарли Хофхаймер.
10:00"Анатомията на Грей 3" - сериал/драма
05:35, сега: "Косатка", документален, САЩ, 2013, [12+]
07:00"Мери, шотландската кралица", историческа драма, Швейцария, 2013, [12+]
09:00"Камбанка и феята пират", анимация, САЩ, 2014, [0+]
10:20"Сватбен пакт", романтична комедия, САЩ, 2013, [12+]
05:35, сега: "Голяма любов II, 11 еп. - Вземи ме", драма, САЩ, 2007, [15+]
11:00"Средностатистическо семейство V, 21 еп. - Работно време", комедия, САЩ, 2014, [12+]
11:25"Епизоди ІІІ, 8 еп.", комедия, САЩ, 2014, [12+]
11:55"Деца на килограм", семейна комедия, САЩ, 2003, [12+]
05:00, сега: Летящият шотландец - Германия/Великобритания, спортна драма, 2006 г.
07:00През Вселената - САЩ, номинирана за "Оскар" приключенска драма, 2007 г.
09:10Бейб Рут - САЩ, спортна драма, 1992 г.
11:00Нещо истинско - САЩ, номинирана за "Оскар" драма, 1998 г.
04:55, сега: "Много шум за нищо", романтична комедия, САЩ, 2012, [12+]
06:40"Папагали", късометражна драма, Франция, 2013, [12+]
07:00"Момчето на Уинслоу", драма, Великобритания, 1999, [12+]
08:45"Най-добре сега", романтична драма, Великобритания, 2012, [12+]
05:10, сега: "451 по Фаренхайт", научно - фантастична драма, Великобритания, 1966, [12+]
07:00"Време е за авантюри", романтична драма, Франция, 2013, [12+]
08:45"Поглед в съзнанието на Чарлз Суон ІІІ", комедия, САЩ, 2012, [12+]
10:10"Бандата на Пикасо", криминална комедия, Испания, 2012, [12+]
05:20, сега: "Затвор" - екшън / крими с Лейн Смит, Виго Мортенсен, Челси Фийлд, Линкълн Килпатрик.
07:00"Добър вечер, г-жо Кембъл" - комедия с Джина Лолобриджида, Фил Силвърс, Тели Савалас и Питър Лоуфорд.
08:50"Кръвна клетва" - военна драма с Браян Браун, Джордж Такей, Тери О’Куин.
10:35"Саунд ефект" - трилър с Джон Траволта, Нанси Алън, Джон Литгоу.
05:50, сега: Комисар Рекс; сезон 3, епизод 3, екшън, криминален, Германия, 1996
07:05Изгубеният свят; сезон 2, епизод 6, екшън, приключенски, САЩ, 1999
08:00Конан; сезон 1, епизод 10 приключенски, фентъзи, САЩ, 1997
08:55В.И.П.; сезон 1, епизод 18, екшън, комедия, САЩ, 1998
05:00, сега: Телешоп 
07:00Телешоп 
10:05Вълнуващи професии с Ричард Хамънд; сезон 2, епизод 8, документален, реалистичен, Великобритания, 2012
11:05Месоядци; сезон 2, епизод 5, документално риалити, САЩ, 2012
05:00, сега: Телешоп
07:00Телешоп
12:00Родина; сезон 5, епизод 6, драма, семеен, Канада,
12:55Телешоп
06:00, сега: Модни престъпления - седми сезон, еп. 1
07:00Топ дизайнер - четвърти сезон, еп. 5
07:45Принцесите от Лонг Айлънд - първи сезон, еп. 2
08:30Модни престъпления - шести сезон, еп. 4
06:00, сега: Пристрастени към живота - сериал, еп. 7
06:25Закон и ред - двадесети сезон, еп. 20
07:10Убийство по сценарий - десети сезон, еп. 15
08:00Монк - осми сезон, еп. 5
06:00, сега: РЕСТАВРАТОРИ: Бъркотия с машина за циклене
06:30РЕСТАВРАТОРИ: Бимбо и зверовете
07:00На лов за автомобили: Обиколка по панталони
07:30На лов за автомобили: Специална доставка
06:00, сега: Ловци на митове: Отмъщението на митовете
06:50Бързи и шумни: Състезателната кола на Аарон
07:40Работилница "Фантом уъркс": Епизод 5
08:35Как са го направили?: Епизод 1
06:12, сега: Фабрика за храна: Епизод 18
06:36Фабрика за храна: Епизод 19
07:00Модерни играчки: Епизод 18
07:25Как са го направили?: Тъмно пиво/ Коприна/ Тенекиени кутии
06:00, сега: Lake Escapes: Episode 11
06:25Hell on High Water: Episode 2
07:15Cafe Racer: Episode 7
07:40A Bike is Born: Triumph - Part 2
06:05, сега: Кралица Виктория и сакатият кайзер
07:00Пътешествия от центъра на Земята (3)
08:05Пътници във времето (2)
08:55Карпов - Каспаров: двама крале, в съперничество за една корона
06:00, сега: Последният оцелял автомобил (8)
07:00Последният оцелял автомобил (3)
08:00Мащабни продажби (8)
08:25Мащабни продажби (9)
06:00, сега: "Търсачи на вкаменелости"
06:30"Сурова наука"
07:00"Имало едно време"
08:00"Експресът на учените"
06:00, сега: Тайнствени досиета: Исус
06:20Иманяри: Кръгла крепост
06:45Аритметика на живота: Можеш ли да бъдеш шеф?
07:05Космос: Без страх от тъмното
06:00, сега: Дивият Нил: Река на крале
07:0072 опасни австралийски животни: Най-големият страх
08:00Дивата страна на котките
09:00Подивели животни: Шок и ужас
05:49, сега: Зоополицаите на Хюстън: Тринити
06:36Братя в блатата: Едно зло никога не идва само
07:00Братя в блатата: Ако в блатото падне дърво…
07:25Най-очарователните домашни любимци на Америка: Очарователните котки
06:00, сега: Дестинации - Аржентина, част 2
06:30Животни - лечители, еп.4
07:00Виж България - София, мъдрата столица
07:30Геоида
06:00, сега: Световен пътешественик
07:00Реставратори
07:30Търсене на дом по света
08:00Търсене на дом по света
ВИЖ ВСИЧКИ
Телевизия:
Ден:
Blitz.bg не носи отговорност за промяна в телевизионните програми