ЦСКА допусна втора загуба през сезона. "Армейците" отстъпиха пред Нефтохимик с 1:3 гейма (23:25, 25:23, 17:25, 22:25) в отложен мач от 12-ия кръг на Суперлигата. Срещата се игра в зала "Младост" в Бургас. В първата част ЦСКА водеше с 16:9 при второто техническо прекъсване, но "червените" допуснаха отпускане и домакините се възползваха от това, за да поведат с 1:0. Вторият гейм протече равностойно, армейците бяха по-концентрирани в края на частта и я взеха с 25:23, за да изравнят резултата- 1:1.

С няколко рокади в състава Александър Попов опита да промени развоя на третия гейм, но без успех- 25:17 за Нефтохимик. Четвъртата част протече сходно на предишната. Съперникът на ЦСКА водеше в резултата при второто техническо прекъсване и задържа аванса си до края на гейма, като го затвори на 22 точки.

С най-много точки за армейците в мача- 16, се отчете Смилен Мляков, а Христо Цветанов добави 11.

Следващият двубой на ЦСКА е срещу Миньор в Перник. Сррещата ще се играе в петък (3 февруари) от 18:00 часа в зала "Борис Гюдеров".