Верея допусна трета загуба по време на подготвителния си лагер в Турция. Тимът на Александър Томаш инкасира поражение от Тобол с 0:1, като отново не съумя да реализира попадение.

Единственият гол в срещата падна още в 5-ата минута, когато Сартаков с глава реализира, засичайки центриране от корнер. До почивката старозагорци имаха няколко възможности за гол, но първо Селим Керкар не се възползва от пас на Педро Еуженио, а малко по-късно шут на Георги Андонов бе отразен от стража на казахстанците.

След почивката Педро Еуженио шутира на сантиметри покрай гредата в 56-ата минута и пак той засече с глава хубаво центриране на Здравко Илиев от фланга, ала в аут.

Следващата проверка на Верея в Турция е на 31 януари, вторник, срещу руския Тосно.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка