Всички зрители, които си закупят билет за мача от 20-ия кръг на Първа професионална лига между Верея и Локомотив (Пловдив) ще участват във вече традиционната томбола, която организира ръководството на клуба от Стара Загора.

Двубоят е в понеделник, 20 февруари от 17:30 часа на стадион "Трейс Арена". На почивката на футболната среща DJ Теди Джорджо ще изтегли името на зрителя, който ще спечели фланелка на ПФК Верея с автографи от футболистите на тима.

Билетите за мача вече се продават в мрежата на Ticketpro и бензиностанции OMV. Цената на входните талони е 5 лева за възрастни за секторите А и В и 30 лева за VIP трибуната на стадион "Трейс Арена".

От Съдийската комисия към БФС обявиха и съдията, който ще ръководи срещата между Верея и Локомотив. Това е варненският рефер Драгомир Драганов. Негови асистенти ще бъдат Станимир Илков и Димо Вълчев. Румен Иванов ще бъде четвърти съдия, а допълнителни асистент ще са Вихрен Манев и Георги Иванов.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка