Треньорът на Верея Александър Томаш коментира загубата с 0:1 от Локомотив (Пловдив) в двубой от Първа лига. Старозагорци паднаха с гол в продълженията, а Томаш отчете, че опитът на съперника е решил мача.

"Това е грешка на неопитност, на мъдростта. За да достигнем до мъдрост, трябва да си опитен, а за да си опитен, трябва да допуснеш много грешки. Локомотив има много опит, възползва се от една грешка и спечели.

Ако трябва да съм по-искрен, не съм доволен от играта ни преди почивката, след нея се получиха. Като цяло, искам отборът ми да изглежда по различен начин. Убеден съм, че ще се случи, защото работим вече шест месеца заедно. Само мъдрост ни липсваше.

Най-лесно е да излезем от тази ситуация с победа. Трудно се постига това обаче. Важното е, че момчетата израстват, след почивката стояхме добре тактически на терена. Във фаза атака трябва да работим още много, по-доволен съм от представянето в защита преди почивката, заяви Томаш пред DIEMA SPORT.

Следете с БЛИЦ: Tрансфери и зимна подготовка