Българският национал Живко Миланов игра цял мач за АПОЕЛ (Никозия) при победата с 2:1 срещу Омония в градското дерби от 26-ия кръг в кипърското първенство.

Сотеру (44-дузпа) и Барал (45-дузпа) осигуриха успеха на АПОЕЛ още през първата част, а Дербишър (87) върна едно попадение за Омония в края на мача.

В класирането АПОЕЛ продължава да е лидер с 62 точки, а Омония е на пета позиция с 50.

В същото време Димитър Макриев реализира гол за Неа Саламина, който загуби с 1:3 у дома от Кармиотиса в друг мач от кръга. Макриев се разписа в 25-ата минута, но през второто полувреме три попадения на съперника доведоха до загуба за Неа Саламина.

Арис също загуби с 1:3 от Ахнас, за който цял мач играха Филип Филипов, Пламен Крачунов и Борислав Стойчев.